Platform 75 jaar vrijheid Purmerend

Voor de herdenking en viering van 75 jaar vrijheid is het Platform 75 jaar vrijheid opgericht waarin afgevaardigden van (maatschappelijke) organisaties, de gemeente en bedrijfsleven zitting hebben genomen. Bedoeling is om een breed en professioneel programma te coördineren in de periode van april t/m september 2020.


Het platform zal niet zelf de plannen uitvoeren, maar het is de bedoeling om activiteiten die in de stad georganiseerd worden op elkaar af te stemmen en mensen te enthousiasmeren. Ook kan het platform steun geven op gebied van bijvoorbeeld organisatorische vragen en vergunningsaanvragen.



Het Platform 75 jaar vrijheid wordt vertegenwoordigd door:

Gemeente Purmerend




4/5 mei comité Purmerend


Purmerends Museum


Ondernemers

Horizon College

Sportraad

Stadspromotie Waterlands goed

Historisch genootschap Beemster

Visit Beemster

Don Bijl

Sanne Konijn

Daphne van Huizen

Ciska Roelofswaard

Dick Blokker

Kees Oudewortel

Moncef Beekhof

Rina van Rooij

Piet Hein Debets

Gijs van Dongen

Ton Okhuijsen

Sander van der Kleij

Kees de Groot

Daniëlle Woudstra

Voorzitter platform

Coördinator evenementen

Coördinator gemeentelijke projecten

Administratieve ondersteuning/website

Historie

Cultuur/muziek


Cultuur/muziek


Educatief/onderwijs

Sport en beweging

Publicatie/communicatie

Activiteiten Beemster

Activiteiten Beemster

d.bijl@purmerend.nl

sam.konijn@purmerend.nl

dce.huizen@purmerend.nl

hf.roelofswaard@purmerend.nl

dpblokker@gmail.com

kees@oldcarrot.nl

m.beekhof@purmerendsmuseum.nl

rinavanrooij@hotmail.com

phdebets@planet.nl

g.t.vandongen@horizoncollege.nl

a.okhuijsen@hccnet.nl

sander@decreatievehoek.nl

hgbkees@outlook.com

info@visitbeemster.nl



Het platform is bereikbaar via 75jaarvrijheid@purmerend.nl




Deze website wordt regelmatig aangevuld, brengt u binnenkort dus gerust weer een bezoek.